Užsiregistruok, nueik į paskirstymo kepurę, atlik namu darbus ir jauskis cia kaip namie...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užsiregistruok, nueik į paskirstymo kepurę, atlik namu darbus ir jauskis cia kaip namie...


 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Herbalogijos siltnamiai

Go down 
+6
Pansy Parkinson
Parvatė Patil
Belatriks Lestreindz
Cho Chang
Luna Lovegood
Amelija Bounz
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Cho Chang
Naujas vartotojas
Naujas vartotojas
Cho Chang


Female Pranešimų skaičius : 26
Registration date : 2008-03-30

Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Herbalogijos siltnamiai   Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 8:46 am

Net jei ir Cho si uzduotis pasidare gana keistoka, ji priejo prie savo fyyfos ir tare:
- Labas.
- Mano puseseres Milane yra MELYNOS!!! Ir jas burtininkai megsta labiau! Ir ir...
- Taip taip supratau, bet tu aisku daug grazesne uz jas visas kartu... Manau tu nusipelnei nauju apartamentu...
Siaip ne taip isrovusi savo fyfa, pasislykstejusi imeciau ja i ryskiai rozini vazoneli ir apkapsciau zememis. Apsidairiau, bet visi tebebuvo palinke prie savo fyfu. Ka baigiau pirma???
Atgal į viršų Go down
Fler Delakur
Stropus lankytojas
Stropus lankytojas
Fler Delakur


Pranešimų skaičius : 52
Registration date : 2008-04-08

Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Herbalogijos siltnamiai   Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 1:47 pm

ilgai dvejojau, galvojau, kas "fyfoms" yra idomu, malonu, pagirtina ir panasiai... ka man jai pasakyti??? hmm, sugalvosiu vietoj.
-labas, OI!!! laba diena...
-hm. nemandagumas, nepastovums, visiskas pasiputima ir neryztas. prasom drasiau.
-siandien tu, OI!!! jus puikiai atrodote...
-drasiau, panele, drasiau.
uzsiutau. jau buciau ja aprekusi, kad pati butu mandagesne...
-taigi jus siandien PUIKIAI atrodote. labai grazi jau esate...- iskosiau pro danti as
-KAAA???-susuko ji, tarsi anksciau mano zodziu nebutu girdejusi scratch
-as dar net susisukuoti, o jus sakot, kad as grazi!!! koks izeidimas!!!
"nusisausiu"-pagalvojau.
-jus garzi ir nesusikavusi, fyfa, OI!!! senjora...
-koks neisprusimas. pagalvokite- senjora!!! tarsi man butu 80!!!
"o atrodai kaip 100!!!"-mintyse susukau jai as...
-atsiprasau, bet noriu pakviesti
jus i geresne vieta gyventi!!!
-sutiksiu su betkuo, kad tik galeciau jumis atsikratyti!!!
P A G A L I A U
isroviau ja is vazono kuo svelniau, kad tik netektu vel girdeti kokio tarptautinio zodzio... paskui idejau ja i vazona ir pradejau pilti zemes. visa ta laika ji i mane is austo tik ir teziurejo. man visiskai baigus ji istare "fu" ir nusisuko...
ai, svarbiausia- uzduoti atlikau.
Rolling Eyes scratch
Atgal į viršų Go down
Amelija Bounz
Puslapio dukra (sunus)
Puslapio dukra (sunus)
Amelija Bounz


Female Pranešimų skaičius : 120
Miestas : Godriko dauba
Registration date : 2008-04-05

Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Herbalogijos siltnamiai   Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 9:42 am

Cho - Nuostabu (10) ir 13 tasku Varno Nagui
Fler - Nuostabu (10) ir 13 tasku Varno Nagui
Atgal į viršų Go down
Luna Lovegood
Stropus lankytojas
Stropus lankytojas
Luna Lovegood


Pranešimų skaičius : 44
Registration date : 2008-03-30

Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Herbalogijos siltnamiai   Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 9:50 am

Luna priejo prie savo fyfos ir tare:
- Laba diena, panele!
- Labas...
- Kaip graziai siandien atrodote! Tikriausiai tai naujausia geliu mada!..
- O taip! Tu viska puikiai ismanai ir man patinki! Tik sunku dziaugtis, kai netelpu i savo namus, kurie net prabangiais neatrodo...
- O! Kaip saunu! As kaip tik jums, panele, siulau persikraustyti i tikrus apartamentus!
- Puiku! Bet kaip as persikraustysiu???
- O! Cia paprasta, panele! Jums tiesiog reikia leisti man jus isimti is sio anksto namo ir ideti i kita, kuris bus daug erdvasnis ir patogesnis!
- Gerai... Tik prasau atsargiai! Man si mintis nelabai patinka, bet... sytinku.
Tada Luna greitai istrauke fyfa, idejo i kita vazona ir uzpyle zememis. Ji nekente pamaivu, o dar labiau SIU geliu!!! Viskas buvo baigta...
Atgal į viršų Go down
Alisija Verpstukas
Stropus lankytojas
Stropus lankytojas
Alisija Verpstukas


Female Pranešimų skaičius : 48
Registration date : 2008-04-09

Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Herbalogijos siltnamiai   Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Icon_minitimePir. 05 12, 2008 2:45 pm

Alisija izenge i siltnami. Ji jautesi uzsimiegojusi kadangi siandien hebalogija jai buvo 1 pamoka. Suzinojius sios pamokos uzduoti nusivyle. Neturejo nuotaiko, o dar su kazkokiom Fyfom kalbeti. Nuejus prie stalo pamate Fyfa ir tare:
-Laba diena.
-Labas-lyg supaniekinimu tare Fyfa.
-Girdejau, kad tarp geliu atsirado naujos mados galite man apie jas papasokoti?
-Zinoma! As tikra zinove. Na tai va siais metais bus papoliari geltona su raudona, taciau negalima ju derinti… - ji taip aiskino man gal 20 minuciu, o Alisija viska turejau iskesti.
-Kadangi jus taip gerai suprantat sias madas as jus persodinsiu i kita vazoneli ten daugiau vietos bus. Jums bus daugiau mastyti ir dometis aoie madas
-Gerai-su pasididziavimu tare Fyfa.
Alisija paeme uz stiebo ir truktelejo tada greit nubego prie naujo vazono ir idejo Fyfa, uzmete zemiu ir nuejo. Nueidama burbejo:
-Pagaliau baigesi… Nekenciu ju, jos kazkokios kvailos ir pasikelusios.
Atgal į viršų Go down
http://harispoteris.forumotion.com/
Amelija Bounz
Puslapio dukra (sunus)
Puslapio dukra (sunus)
Amelija Bounz


Female Pranešimų skaičius : 120
Miestas : Godriko dauba
Registration date : 2008-04-05

Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Herbalogijos siltnamiai   Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 14, 2008 10:31 am

Luna - Nuostabu (10) ir 10 tasku Svilpynei
Alisija - Nuostabu (10) ir 10 tasku Grifu Guztai
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Herbalogijos siltnamiai   Herbalogijos siltnamiai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Herbalogijos siltnamiai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mokiniu sarasas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Užsiregistruok, nueik į paskirstymo kepurę, atlik namu darbus ir jauskis cia kaip namie... :: Hogvartsas :: Kabinetai :: Herbalogijos siltnamiai-
Pereiti į: